Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > Hotel Happy Star

Hotel Happy Star vznikl doslova uprostřed pole u vesnice nedaleko Znojma. Jeho umístění je velmi příjemné - nic v okolí nenarušuje klid, ale je jen pár minut cesty autem od Znojma a od hranice s Rakouskem. Díky tomu je Happy Star ideálním místem, odkud vyrážet na výlety. My jsme v tomto hotelu strávili dvě noci. Při ubytování nás velmi nadchla prostorná recepce s lobby barem, který navazuje na velmi vkusnou restauraci, u které je i krásná venkovní terasa s výhledem na hotelovou zahradu s jezírkem. Celkové prostorové rozmístění hotelu je velmi dobře promyšlené. Wellness centrum s bazénem najdeme v samostatné budově spojené s hotelem prosklenou chodbou, je tu i vlastní recepce.

Zahrada a okolí hotelu je velmi příjemné a nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití - například venkovní bowlingovou dráhu, tenisové kurty nebo volejbalové hřiště. V zahradě je také krásné posezení, například v altánku přímo u jezírka.
Během našeho pobytu jsme byli ubytovaní v krásném prostorném apartmánu s obrovskými okny s výhledem na zahradu. Součástí apartmánu byla i veliká koupelna s vanou pro dvě osoby. Apartmán byl rozdělen na obývák s televizí, křesly a pracovním stolkem a ložnicí s další televizí. Oba pokoje byly příjemně prostorné a dojem zvyšovala hlavně velká okna v obou pokojích.

Hned po příjezdu a ubytování se na hotelu jsme absolvovali procedury ve wellness – kosmetiku, masáž šíje a zad a masáž celého těla. Paní kosmetička i pan masér byli velmi milí a profesionální a všechny procedury byly neskutečně příjemné. Po tomto relaxu jsme šli na večeři do hotelové restaurace, kde na nás čekalo romantické menu, ke kterému patří i láhev výborného vína a také welcome drink. Prostředí restaurace je velmi útulné, stejně úžasná je i venkovní terasa, na které se dá sedět při hezkém počasí. Po výborné večeři nás čekala soukromá hodina v bazénu a vířivce ve wellness centru. Měli jsme tu připravené i vychlazené šampaňské.

Druhý den jsme věnovali výletům do okolí.  Samozřejmě až po výborné snídani formou bufetu, která nabízí teplá i studená jídla, ovoce, zeleninu, jednoduše uspokojí chutě každého. V blízkosti se dá navštívit zámek Vranov nad Dyjí, po jehož návštěvě je možné pokračovat lodí po Vranovské přehradě až na hrad Bítov. V Rakousku potom stojí za navštívení městečko Retz s krásným větrným mlýnem nebo nejmenší rakouské městečko Hardegg s krásným hradem. A samozřejmostí je návštěva Znojma, které je vzdálené jen pár minut od hotelu. Po takto náročném dni není nic příjemnějšího, než káva na hotelové terase a relaxace ve vířivce se sklenkou sektu.

Sdílet

Hotel Happy Star
Hnanice 111
66902 Znojmo
Kontakt:
Tel:   +420 515 210 360
E-mail:   recepce@hotelhappystar.cz
Více informací o hotelu:
Základní zápis Hotel Happy Star

Hotel Happy Star
Hotel Happy Star
 

Mapa

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.