Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 32

Hotel sv. Ludmila

Hotel sv. Ludmila

Skalica

Cesta alejou sa dotkne svojim štíhlym bokom parku a za moment Vás vysadí v jeho strede pred fontánou. Oblúk stavieb otvára náruč svojim návštevníkom a vstup priamo na recepciu s obrazom duše mesta. Hotel na samom okraji Skalice tvorí hranicu medzi starobylým kráľovským mestom a malebnou krajinou.

 
Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

Príďte sa odreagovať od každodenných starostí a dokonale zrelaxujte svoje telo aj dušu v príjemnom prostredí Hotela Park Avenue. Hotel nachádzajúci sa v tichej uličke na okraji parku, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou, a delí ho len ulička od centra mesta Piešťan presláveného svojimi kúpeľmi.

 
Hotel Sv. Michal

Hotel Sv. Michal

Skalica

Pre diskrétne súkromné schôdzky či obchodné jednanie v úzkom kruhu osôb Vám ponúkame komfortný konferenčný salónik (business room) pre 8 osôb, ktorý sa nachádza na prvom poschodí hotela. Ako salónik je možné alternatívne využiť priestor reštaurácie (20 osôb).

 
Hotel CITY Galanta

Hotel CITY Galanta

Galanta

Pre jednotlivcov a skupiny aj pre rodiny, na jednu noc či týždne, počas obchodných ciest, dovoleniek alebo školení a konferencií ... Náš hotel je v Galante pre Vás, tou najlepšou voľbou.

 
Hotel Patrícia

Hotel Patrícia

Piešťany - Banka

Hotel Patrícia je štvorhviezdičkový hotel ležiaci v príjemnom tichom prostredí na okraji lesa v blízkosti Váhu neďaleko centra kúpeľného mesta Piešťany. Hotel má 2 exkluzívne apartmány, 14 - dvojlôžkových a 2 - jednolôžkové štýlovo zariadené izby.

 
 Hotel Magnólia

Hotel Magnólia

Piešťany

Hotel Magnólia v Piešťanoch je tým správnym miestom! Hotel Magnólia leží v centre tohto kúpeľného mesta na nábreží rieky. So svojou kapacitou 127 izieb patrí medzi najväčšie hotely v Piešťanoch. Vysoká kvalita služieb s viac ako 40 - ročnou tradíciou ho zaradili k najznámejším hotelom Piešťanoch.

 
Villa Rosa

Villa Rosa

Dunajská Streda

V našom penzióne je pre rôzne podujatia k dispozícií Zelený salónik. Kapacita salónika je tridsať hosti. Salónik vyhovuje technickým požiadavkám na usporiadanie konferencií. Hostia majú k dispozícií: Videoprojektor, zvukovú techniku, DVD prehrávače, video, televízor.

 
Rybársky Dvor

Rybársky Dvor

Piešťany

Štýlová reštaurácia s kapacitou 50 miest sa vďaka plátnu a vidoprojekcií ľahko adaptuje na kongresovú miestnosť. Kaviareň s kapacitou 50 miest a s letnou terasou - v prípade potreby čiastočne prekrytou - ponúka až 150 miest pre tých, ktorí uprednostnia čerstvý vzduch a pohľad na vodnú hladinu.

 
Hotel Jeleň

Hotel Jeleň

Hlohovec

Hotel Jeleň sídli v historickej budove v juhovýchodnej časti hlavného námestia v Hlohovci. Je ľahko dostupný z diaľnice D1 a nachádza sa 20 km od Piešťan, Nitry a Trnavy.

 
Hotel Royal Diamond

Hotel Royal Diamond

Veľký Meder

Novo zrekonštruovaný HOTEL ROYAL DIAMOND sa nachádza v kúpeľnom mestečku Veľký Meder bývalé Čalovo, ktoré je známe svojimi liečivými termálnymi prameňmi. Hotel je v blízkosti centra, 50 m od autobusovej a 350 m od železničnej stanice, ukrytý v tieni krásnych jedlí.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.