Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 32

Penzión Benátky

Penzión Benátky

Piešťany

Vašu rodinnú oslavu pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Pri väčšom počte zákazníkov je možné dohodnutia zľavy! Radi vytvoríme menu presne podľa vašich predstáv. Naše bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych firemných podujatí Vás presvedčia o profesionalite s úsmevom.

 
Hotel Panoráma

Hotel Panoráma

Piešťany - Banka 7

Naše hotelové aj reštauračné priestory sú Vám k dispozícii aj pre usporiadanie firemných, rodinných či iných súkromných akcií. Pre menšie firmy ponúkame usporiadanie prednášok, školení, prezentácií, firemných stretnutím, osláv alebo večierkov.

 
Hotel Sv. Michal

Hotel Sv. Michal

Skalica

Pre diskrétne súkromné schôdzky či obchodné jednanie v úzkom kruhu osôb Vám ponúkame komfortný konferenčný salónik (business room) pre 8 osôb, ktorý sa nachádza na prvom poschodí hotela. Ako salónik je možné alternatívne využiť priestor reštaurácie (20 osôb).

 
Penzion Tematín

Penzion Tematín

Moravany nad Váhom

Penzión Tematín sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany, v údolí rieky Váh, pod západným úpätím vrchov Považského Inovca v nadmorskej výške 162 m.n.m. Jeho poloha a klíma ho predurčuje k stráveniu príjemnej dovolenky počas celého roka.

 
Hotel Orchidea

Hotel Orchidea

Veľký Meder

Ubytovanie vo Veľkom Mederi pri termálnom kúpalisku. Ako prvý Wellness Hotel na Slovensku predstavujeme svetovú novinku v oblasti Wellness - Alpha Sphere ocenenú European Spa Award Monaco.

 
Villa Rosa

Villa Rosa

Dunajská Streda

V našom penzióne je pre rôzne podujatia k dispozícií Zelený salónik. Kapacita salónika je tridsať hosti. Salónik vyhovuje technickým požiadavkám na usporiadanie konferencií. Hostia majú k dispozícií: Videoprojektor, zvukovú techniku, DVD prehrávače, video, televízor.

 
Hotel Máj

Hotel Máj

Piešťany

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou. Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

 
Hotel Malvázia

Hotel Malvázia

Prievaly

Malvázia je jedinečný relaxačno – zážitkový komplex rozkladajúci sa v 8 hektárovom parku na úpätí Malých Karpát medzi obcami Prievaly a Cerová. Z jednej strany lemujú Malváziu rašeliniskové jazerá a borovicové lesy, z druhej malebné lúky, polia a pasienky vlniace sa až pod zalesnené kopce Karpát.

 
Hotel STOFING

Hotel STOFING

Hlohovec

Hotel Stofing sa nachádza v pokojnom prostredí mesta Hlohovec, vo vzdialenosti 5 minút chôdze od centra mesta. Poskytujeme exkluzívne ubytovanie v moderne zariadených izbách vhodné pre jednotlivcov, firmy alebo rodiny s deťmi. Účelne a komfortne riešené izby Vám poskytnú maximálny pocit pohodlia.

 
Hotel Sandor Pavillon

Hotel Sandor Pavillon

Piešťany

Hotel Sandor Pavillon poskytuje taktiež konferenčné možnosti vo vlastných priestoroch. Hotel je vybavený: Rokovacia miestnosť: rozmer 28m2, počet miest: 12. Konferenčná miestnosť: rozmer 63m2, počet miest: školské sedenie 32, divadelné sedenie 45. Počas firemných akcii.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.