Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 32

Hotel Therma

Hotel Therma

Dunajská Streda

Wellness hotel s výbornými konferenčnými priestormi, len 36 km od Bratislavy. Konferencie, školenia, prezentácie, firemný večierok či teambuilding. Full servis pre eventy a banketing. Veľká konferenčná sála pre 330 osôb plus 4 prednáškové miestnosti s kapacitou do 150 osôb na jednom podlaží.

 
Hotel Kormorán

Hotel Kormorán

Šamorín - Čilistov

Hotel Kormorán je dobre vybavený na organizovanie konferencií, kongresov, seminárov, školení, výstav, ako aj svadieb a rôznych firemných či rodinných osláv. Kongresová sála má kapacitu do 200 osôb s miestnosťou simultánneho tlmočenia a viac priestorov s menšou kapacitou.

 
Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

Príďte sa odreagovať od každodenných starostí a dokonale zrelaxujte svoje telo aj dušu v príjemnom prostredí Hotela Park Avenue. Hotel nachádzajúci sa v tichej uličke na okraji parku, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou, a delí ho len ulička od centra mesta Piešťan presláveného svojimi kúpeľmi.

 
Hotel Ring

Hotel Ring

Orechová Potôň

Hotel Ring sa nachádza pri dedinke Orechová Potôň a je súčastou areálu Slovakia Ring. Hotel Ring je novostavba, ktorá sa začala realizovať na jar roku 2010.

 
Villa Rosa

Villa Rosa

Dunajská Streda

V našom penzióne je pre rôzne podujatia k dispozícií Zelený salónik. Kapacita salónika je tridsať hosti. Salónik vyhovuje technickým požiadavkám na usporiadanie konferencií. Hostia majú k dispozícií: Videoprojektor, zvukovú techniku, DVD prehrávače, video, televízor.

 
Hotel Sv. Michal

Hotel Sv. Michal

Skalica

Pre diskrétne súkromné schôdzky či obchodné jednanie v úzkom kruhu osôb Vám ponúkame komfortný konferenčný salónik (business room) pre 8 osôb, ktorý sa nachádza na prvom poschodí hotela. Ako salónik je možné alternatívne využiť priestor reštaurácie (20 osôb).

 
Hotel Legend

Hotel Legend

Dunejská Streda

Je príjemné nájsť miesto, ktoré vám na vašich cestách, či dovolenkách poskytne skutočný luxus, zaslúžené pohodlie, nadštandardné služby a v neposlednom rade dodá pocit úplného komfortu. Miesto, na ktorom sa cítite naozaj príjemne a ste úprimne vítaní.

 
Hotel Empire

Hotel Empire

Trnava

Hotel Empire je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či ubytovanie. Štýl, modernosť, zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas, zregenerovať sa, alebo usporiadať akciu pre svojich partnerov a prezentovať sa tak v tom najlepšom svetle.

 
Hotel Thermal Varga

Hotel Thermal Varga

Veľký Meder

Hotel Thermal sa nachádza na okraji lesoparku 80 m od termálneho kúpaliska. Termálna voda blahodarne pôsobí na liečenie ochorení kĺbov, chrbtice, svalstva a celkovo prispieva k regenerácii organizmu. V hoteli nájdete ubytovanie s komplexnými službami a bezbariérovým vstupom.

 
Hotel Jeleň

Hotel Jeleň

Hlohovec

Hotel Jeleň sídli v historickej budove v juhovýchodnej časti hlavného námestia v Hlohovci. Je ľahko dostupný z diaľnice D1 a nachádza sa 20 km od Piešťan, Nitry a Trnavy.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.