Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický
 

Počet subjektů v kraji: 21

Boutique Hotel MARATON

Boutique Hotel MARATON

Košice

Boutique Hotel Maraton Košice je luxusný štvorhviezdičkový hotel patriaci medzi top hotely v Košiciach. Ponúka vysoký štandard ubytovania a služieb. Je zariadený v teplých farbách s láskou k umeniu a kráse.

 
SLNEČNÝ DVOR Agrospol

SLNEČNÝ DVOR Agrospol

Michalovce

Príjmite pozvanie do hotela - SLNEČNÝ DVOR, ktorý sa nachádza na periférii širšieho centra Michaloviec.Nájdete ho hneď pred vjazdom do Michaloviec smerom od Košíc, priamo v centre priemyselného parku a svojim zasadením sem neomysliteľne patrí.

 
Hotel Mlynky

Hotel Mlynky

Mlynky - Biele vody

Okrem základných služieb ako ubytovanie a reštauračné služby Vám náš hotel ponúka aj komplex služieb súvisiacich s kongresovou turistikou. Hotel zabezpečuje semináre, konferencie, firemné posedenie, školenia, prezentácie, obchodné rokovania, konkurzy, tlačové a mediálne stretnutia.

 
Hotel Čingov

Hotel Čingov

Smižany

Sme hotel, ktorý popri komfortnom ubytovaní v rajskej prírode a kvalitných stravovacích službách, je pripravený organizovať veľké kongresy, školenia či semináre a zároveň sa postarať o relax a odpočinok tela i duše svojich klientov a tým prispieť k uspokojeniu ich predstáv a želaní.

 
Hotel Družba

Hotel Družba

Michalovce

Tento hotel stojí v centre Michaloviec, na začiatku pešej zóny a naproti hlavnému autobusovej stanici. Ponúka reštauráciu v poľovníckom štýle a spoločenskú miestnosť s hrami. Zemplínskej múzeum odtiaľ leží 300 metrov.

 
Hotel Eurobus

Hotel Eurobus

Kaluža

Hotel Eurobus sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky, poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov.

 
Hotel Mousson

Hotel Mousson

Michalovce

Vítame Vás v novom dizajnovom hoteli Mousson. Jeho neopakovateľná atmosféra a čaro domova, Vám spríjemnia pobyt v Michalovciach. Hotel Mousson svojím hosťom ponúka počas celého roka komplexné služby a ubytovanie v komfortne zariadených izbách.

 
Hotel METROPOL

Hotel METROPOL

Spišská Nová Ves

Hotel je ideálnym miestom na organizovanie kongresov, seminárov, školení, kurzov rôzneho zamerania, prezentácií, workshopov, firemných recepcií, plesov, rodinných osláv, svadobných hostín, stužkových slávností a ďalších spoločenských podujatí v kongresovej sále, v reštaurácii.

 
Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Košice

Nechajte sa zlákať eleganciou a účelnosťou moderného životného štýlu. Hľadáte komfortný biznis hotel v centre mesta či romantické miesto na víkendový oddych? Hotel Yasmin Košice je tým správnym miestom! Hotel Yasmin Vás očarí harmonickým interiérom, moderným vybavením a výnimočnou kvalitou služieb.

 
Eco friendly Hotel Dália

Eco friendly Hotel Dália

Košice

Eco friendly Hotel Dália je situovaný v tichej uličke v centre mesta Košice, len 5 minút pešo od Hlavnej ulice. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v 37 izbách. 4 konferenčné miestnosti s kapacitou do 120 hostí, gurmánsku reštauráciu pre 60 hostí, štýlovú kaviareň s letnou terasou a parkovanie.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.