Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický
 

Počet subjektů v kraji: 21

Congress Hotel Centrum

Congress Hotel Centrum

Košice

Hotel Centrum a Dom techniky tvoria komplex budov vo vlastníctve Zväzuslovenských vedeckotechnických spoločnosti. Nachádzajú sa v samotnom centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach. Ubytovacou kapacitou a veľkou variabilitou priestorov právom patrí medzi najväčšie ubytovacie objekty mesta.

 
BOUTIQUE HOTEL CHRYSSO

BOUTIQUE HOTEL CHRYSSO

Košice

Vstupom do nádhernej budovy sa Vás zmocní pocit, že ste práve tu, kde ste chceli vždy vkročiť. Do krásy, noblesy, kde sa luxus a pohodlie snúbi s vyberaným vkusom a zároveň modernosťou.

 
Park Hotel Čingov

Park Hotel Čingov

Smižany

PARK Hotel sa nachádza v malebnom prostredí Čingov – Hradisko, vstupnej brány do Slovenského raja. Národný park Slovenský raj a jeho 220 km značkovaných turistických chodníkov Vás zavedú do panenskej prírody divokých roklín a kaňonov, s množstvom nádherných vodopádov a prírodných scenérií.

 
Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Košice

Nechajte sa zlákať eleganciou a účelnosťou moderného životného štýlu. Hľadáte komfortný biznis hotel v centre mesta či romantické miesto na víkendový oddych? Hotel Yasmin Košice je tým správnym miestom! Hotel Yasmin Vás očarí harmonickým interiérom, moderným vybavením a výnimočnou kvalitou služieb.

 
Hotel Čingov

Hotel Čingov

Smižany

Sme hotel, ktorý popri komfortnom ubytovaní v rajskej prírode a kvalitných stravovacích službách, je pripravený organizovať veľké kongresy, školenia či semináre a zároveň sa postarať o relax a odpočinok tela i duše svojich klientov a tým prispieť k uspokojeniu ich predstáv a želaní.

 
Boutique Hotel MARATON

Boutique Hotel MARATON

Košice

Boutique Hotel Maraton Košice je luxusný štvorhviezdičkový hotel patriaci medzi top hotely v Košiciach. Ponúka vysoký štandard ubytovania a služieb. Je zariadený v teplých farbách s láskou k umeniu a kráse.

 
Hotel Plejsy

Hotel Plejsy

Krompachy

Tento kraj svojim čarom splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní. Pri prechádzkach historickými zákutiami sa pokocháte krásou Spiša.

 
Hotel Mousson

Hotel Mousson

Michalovce

Vítame Vás v novom dizajnovom hoteli Mousson. Jeho neopakovateľná atmosféra a čaro domova, Vám spríjemnia pobyt v Michalovciach. Hotel Mousson svojím hosťom ponúka počas celého roka komplexné služby a ubytovanie v komfortne zariadených izbách.

 
SLNEČNÝ DVOR Agrospol

SLNEČNÝ DVOR Agrospol

Michalovce

Príjmite pozvanie do hotela - SLNEČNÝ DVOR, ktorý sa nachádza na periférii širšieho centra Michaloviec.Nájdete ho hneď pred vjazdom do Michaloviec smerom od Košíc, priamo v centre priemyselného parku a svojim zasadením sem neomysliteľne patrí.

 
Hotel Družba

Hotel Družba

Michalovce

Tento hotel stojí v centre Michaloviec, na začiatku pešej zóny a naproti hlavnému autobusovej stanici. Ponúka reštauráciu v poľovníckom štýle a spoločenskú miestnosť s hrami. Zemplínskej múzeum odtiaľ leží 300 metrov.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.