Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský
 

Počet subjektů v kraji: 32

Matador Business Centre

Matador Business Centre

Bratislava

Kongresové priestory v novom administratívnom a technologickom centre spoločnosti MATADOR Group na Bojnickej ulici č.3 v Bratislave. Priestory sú situované v zrekonštruovanej administratívnej budove vybavenej recepciou, príjemnou novou reštauráciou s VIP salónikom a terasou...

 
Penzión Zlatá Noha

Penzión Zlatá Noha

Bratislava

Konferenčná miestnosť o rozloze 60m2, kapacita max. 35 osôb, Klimatizácia, Wireless internet pripojenie (WiFi), Flipchart, Premietacie, Plátno, Rádio s CD a Audio, Bar. V prípade požiadavky zabezpečíme aj potrebnú konferenčnú techniku.

 
Hotel Hradná Brána

Hotel Hradná Brána

Bratislava

Prvotriedny novootvorený hotel Hradná Brána sa nachádza v tichom prostredí priamo pod pôsobivou krajinnou dominantou hradu Devín. Svojím komfortom a exkluzivitou sa zaraďuje medzi najkvalitnejšie hotely. Ponúka vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových, relaxačných a ďalších služieb.

 
Hotel NIVY

Hotel NIVY

Bratislava

Hotel je situovaný v mestskej časti Ružinov, v tichom prostredí v blízkosti jazera Štrkovec. Patrí medzi známe a obľúbené hotely ekonomickej triedy. Postavený bol v roku 1974 a od roku 1996 až do súčasnosti priebežne rekonštruovaný. Do všetkých hotelových prevádzok je bezbariérový prístup.

 
Hotel SOREA REGIA

Hotel SOREA REGIA

Bratislava

Kongres a biznis Hotel SOREA REGIA sa nachádza v hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave. Je situovaný v malebnom prostredí bratislavského Hradného vrchu, obklopený príjemným a tichým prostredím plným zelene a v blízkosti nábrežia rieky Dunaj.

 
Hotel GAUDIO

Hotel GAUDIO

Bratislava

Tento hotel sa nachádza 5 minút jazdy od výstaviska Incheba a centra Bratislavy a len 250 metrov od vlakovej stanice Petržalka. Hotel má svoje kasíno a zadarmo poskytuje Wi-Fi pripojenie k internetu. Hotel Gaudio má tiež reštauráciu, kde sa podávajú európska jedla.

 
Hotel Set

Hotel Set

Bratislava

Hotel SET sa nachádza v štvrti Nové Mesto v Bratislave, vedľa zimného štadióna Ondreja Nepelu aj Národného tenisového centra, 600 metra od nákupného centra Polus City Center aj ústredných 10 minút jazdy autom od centra Mesta.

 
Penzion Rustica

Penzion Rustica

Pezinok

Útulný, nový penzión pre 21 hostí svojou výnimočnou polohou v centre mesta – na hlavnej ceste z centra Bratislavy 19 km do Pezinka, luxusným vybavením všetkých izieb, príjemným, uzavretým rodinným prostredím a úrovňou služieb je príťažlivý tak pre obchodnú klientelu.

 
Penzion Helios

Penzion Helios

Bratislava

Štýlovo zariadená reštaurácia má kapacitu cca 50 osôb, je vybavená barom, vinotékou a krbom, posedenie na terase pre 30 osôb. Salónik – samostatná miestnosť určená na školiace a kongresové aktivity. Kapacita 30 osôb, vybavenie audio a video technikou.

 
 LOFT Hotel Bratislava

LOFT Hotel Bratislava

Bratislava

Hotel LOFT Bratislava je nový nezávislý štvorhviezdičkový hotel v centre Bratislavy, v blízkosti historického centra mesta s výhľadom do záhrady Prezidentského paláca. K dispozícii je pohodlné parkovanie v podzemnej garáži. V celom hoteli je bezplatné wifi pripojenie na internet.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.