Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský
 

Počet subjektů v kraji: 31

Hotel Avance

Hotel Avance

Bratislava

Avance Hotel sa vznešeným moderným interiérom sa nachádza v centre Bratislavy. Hotel stojí neďaleko Národného divadla a Dunaja a ponúka bezplatné Wi-Fi v celej budove. Súčasťou hotela je aj štýlová reštaurácia pripravujúce vybrané jedlá medzinárodnej kuchyne.

 
Hotel NIVY

Hotel NIVY

Bratislava

Hotel je situovaný v mestskej časti Ružinov, v tichom prostredí v blízkosti jazera Štrkovec. Patrí medzi známe a obľúbené hotely ekonomickej triedy. Postavený bol v roku 1974 a od roku 1996 až do súčasnosti priebežne rekonštruovaný. Do všetkých hotelových prevádzok je bezbariérový prístup.

 
Crowne Plaza Bratislava

Crowne Plaza Bratislava

Bratislava

Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu.

 
ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

Bratislava

Romantický a štýlový boutique hotel ARCADIA Bratislava je situovaný priamo v srdci historickej Bratislavy, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavských pamiatok, akými sú Primaciálny palác, Hlavné námestie, Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Mirbachov palác.

 
Penzion Helios

Penzion Helios

Bratislava

Štýlovo zariadená reštaurácia má kapacitu cca 50 osôb, je vybavená barom, vinotékou a krbom, posedenie na terase pre 30 osôb. Salónik – samostatná miestnosť určená na školiace a kongresové aktivity. Kapacita 30 osôb, vybavenie audio a video technikou.

 
Hotel Antares

Hotel Antares

Bratislava

Best Western Hotel Antares patrí medzi najmodernejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Nachádza sa v rezidenčnej štvrti mesta, v blízkosti Bratislavského hradu. Poskytuje ticho a relax, len pár krokov od historického centra.

 
Mamaison Residence Sulekova Bratislava

Mamaison Residence Sulekova Bratislava

Bratislava

Nechte svou fantazii volně běhat v Mamaison! Jak pohostinství odborníci v nové Evropě, jsou Hotels & Residences Mamaison přizpůsobené někdy-měnící se potřeby průmyslu MICE. Naše nemovitosti jsou skutečně individuální, s přímými odkazy na místní historii, kultuře a architektuře.

 
Penzión Zlatá Noha

Penzión Zlatá Noha

Bratislava

Konferenčná miestnosť o rozloze 60m2, kapacita max. 35 osôb, Klimatizácia, Wireless internet pripojenie (WiFi), Flipchart, Premietacie, Plátno, Rádio s CD a Audio, Bar. V prípade požiadavky zabezpečíme aj potrebnú konferenčnú techniku.

 
Hotel Set

Hotel Set

Bratislava

Hotel SET sa nachádza v štvrti Nové Mesto v Bratislave, vedľa zimného štadióna Ondreja Nepelu aj Národného tenisového centra, 600 metra od nákupného centra Polus City Center aj ústredných 10 minút jazdy autom od centra Mesta.

 
Hotel Max Inn

Hotel Max Inn

Bratislava

Hotel Max Inn poskytuje kvalitné ubytovanie v 16 dvojlôžkových izbách a jednom apartmáne iba pár minút cesty autom od historického centra. Nachádza sa v tichom prostredí v mestskej časti Staré mesto, v blízkosti Železnej studničky, zoologickej a botanickej záhrady.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.