Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický
 

Počet subjektů v kraji: 30

Hotel Carrera

Hotel Carrera

Rimavská Sobota

Hotel Carrera ponúka pre obchodných cestujúcich aj pre hostí hľadajúcich relax a oddych komfortne zariadené izby s moderným designom, kúpeľnou, LCD televízorom, internetovým pripojením, uzavreté monitorované parkovisko.

 
Hotel Brusno

Hotel Brusno

Brusno

Hotel Brusno je ideálnym miestom pre usporiadanie školení, prezentácií, obchodných rokovaní, na ktoré Vám poskytneme potrebnú techniku a samostatnú konferenčnú miestnosť s možnosťou pripojenia na internet. Ceny za poskytnuté služby dohodou.

 
Penzion Kachelman

Penzion Kachelman

Banská Štiavnica

V penzióne zabezpečujeme školenia a semináre s kapacitou do 40 osob, prípadne do 70 osob v priestoroch reštaurácie. K dispozícii pre školitelov je flipchart, projektor, plátno DVD a CD prehrávač, prípadne dokážeme zabezpečiť PC.

 
HOTEL LUNA

HOTEL LUNA

Žiar nad Hronom

Hotel LUNA je jediný trojhviezdičkový hotel nachádzajúci sa priamo v centre mesta Žiar nad Hronom. Vďaka svojej polohe a dostupnosti je vyhľadávaným miestom. Hotel je ideálnym miestom aj pre rodinné pobyty. V roku 2015 sme získali certifikát "Vstúpte s dieťaťom.

 
Hotel Arcade

Hotel Arcade

Banská Bystrica

Hotel Arcade sídli v historickej budove z 16. storočia na malom námestí v centre Banskej Bystrice a ponúka bezplatný internet a parkovanie zadarmo. Hotel je vzdialený len 2 minúty chôdze od Námestia SNP s hodinovou vežou a mnohými ďalšími historickými budovami, reštauráciami a krčmami.

 
Hotel Slovan

Hotel Slovan

Lučenec

Hotel Slovan sa nachádza v centre Lučenca a ponúka vlastnú reštauráciu s terasou, štýlový lobby bar, nočný klub, kúpele, fitness centrum, biliardovú herňu i Wi-Fi dostupné v celom objekte zdarma.

 
Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

Sliač - Sielnica

V priestoroch Kogres & Spa Hotela Kaskády Vám ponúkame 3 konferenčné miestnosti. Modernú klimatizovanú kongresovú sálu Palas Atena s kapacitou 200 osôb možno použiť pre organizovanie konferencií, spoločenských akcií, firemných večierkov a rôznych kultúrnych podujatí.

 
Miraj Resort

Miraj Resort

Lučenec

Miraj resort leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v blízkosti mesta Lučenec, v jeho mestskej časti Opatová. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 180 lôžok. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu.

 
Hotel Rohozná

Hotel Rohozná

Brezno

Na usporiadanie firemných kongresov, seminárov, prezentácií, školení, kurzov, sústredení Vám okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúkame konferenčnú miestnosť, diplomat salónik. Zabezpečíme tiež podávanie coffebreakov, zabezpečenie konferenčnej techniky vrátane pripojenia na internet.

 
TENIS CENTRUM

TENIS CENTRUM

Zvolen

Hotel Tenis ponúka riešenie priestoru na organizáciu seminárov, školení, kongresov, výstav, teambuildingu a ostatných podujatí pre 20 až 440 osôb. Štyri konferenčné priestory sú klimatizované, bezbariérové, s moderným technickým vybavením a pripojením na internet.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.