Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický
 

Počet subjektů v kraji: 30

Hotel Termál

Hotel Termál

Vyhne

Hotel Termál sa nachádza v horách Štiavnické Vrchy. Jeho súčasťou je moderné kúpeľné a wellness centrum s vírivkou, Kneippov bazén i rôzne sauny, masáže a kúpeľné procedúry.

 
Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

Sliač - Sielnica

V priestoroch Kogres & Spa Hotela Kaskády Vám ponúkame 3 konferenčné miestnosti. Modernú klimatizovanú kongresovú sálu Palas Atena s kapacitou 200 osôb možno použiť pre organizovanie konferencií, spoločenských akcií, firemných večierkov a rôznych kultúrnych podujatí.

 
Hotel Rohozná

Hotel Rohozná

Brezno

Na usporiadanie firemných kongresov, seminárov, prezentácií, školení, kurzov, sústredení Vám okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúkame konferenčnú miestnosť, diplomat salónik. Zabezpečíme tiež podávanie coffebreakov, zabezpečenie konferenčnej techniky vrátane pripojenia na internet.

 
HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

Vígľaš

Grand Vígľaš je hotel sídliaci v kompletne zrekonštruovanom hrade zo 13. storočia, 15 minút jazdy od Zvolene. Obklopuje ho zeleň a ponúka krytý bazén a wellness centrum s voľným vstupom, Wi-Fi zadarmo a vlastné bezplatné parkovisko.

 
Hotel Partizán

Hotel Partizán

Brezno

Dovoľte nám pozvať Vás do Hotela Partizán v oblasti Tále v nádhernom pohorí Nízkych Tatier. Hotel Partizán je rodinný wellness & congress hotel. Už niekoľko desaťročí sme známi vysokou kvalitou poskytovaných služieb a patríme medzi najlepšie kongres hotely na Slovensku.

 
Hotel Galileo Donovaly

Hotel Galileo Donovaly

Donovaly

Hotel Galileo sa nachádza na Donovaloch, len 100 metrov od zjazdoviek Nová hoľa a Záhradište. Pýchou hotela je reštaurácia, ktorá je podľa hodnotenia Trendu a Gurmán Award tým najlepším miestom, aké na Donovaloch v oblasti gastronómie nájdete.

 
Hotel Golfer

Hotel Golfer

Kremnica

Hotel GOLFER - místo celoročního vyžití celkem po novém a pro všechny, kteří chtějí nabrat švih. Domácké prostředí, příjemná hudba, soukromí a pohodlí ve 4 podkrovních jednolůžkových a v 26 útulných dvoulůžkových pokojích s TV-SAT a telefonem. Možné přistýlky na roztahovacích dvojpohovkách.

 
Penzion Kachelman

Penzion Kachelman

Banská Štiavnica

V penzióne zabezpečujeme školenia a semináre s kapacitou do 40 osob, prípadne do 70 osob v priestoroch reštaurácie. K dispozícii pre školitelov je flipchart, projektor, plátno DVD a CD prehrávač, prípadne dokážeme zabezpečiť PC.

 
Hotel ZERRENPACH

Hotel ZERRENPACH

Osrblie

Hotel Zerrenpach sa nachádza v malebnej dedinke Osrblie mikroregiónu Čierny Hron. Jeho poloha je v bezprostrednej blízkosti biatlonového areálu, pričom prostredie hotela ponúka aktívne vyžitie počas celého roka. Strávte tu svoju letnú i zimnú dovolenku.

 
Hotel Dixon

Hotel Dixon

Banská Bystrica

Nové, kompletne vybavené kongresové centrum hotela zahrňa nové spoločensko kongresové priestory, ktoré pri kino sedení majú kapacitu až 500 miest. Dve veľké kongresové sály, 5 menších školiacich miestnosti spolu s dvomi salónikmi poskytnú maximálny komfort a zázemie na priebeh firemných akcií.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.