Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický
 

Počet subjektů v kraji: 30

HOTEL LUNA

HOTEL LUNA

Žiar nad Hronom

Hotel LUNA je jediný trojhviezdičkový hotel nachádzajúci sa priamo v centre mesta Žiar nad Hronom. Vďaka svojej polohe a dostupnosti je vyhľadávaným miestom. Hotel je ideálnym miestom aj pre rodinné pobyty. V roku 2015 sme získali certifikát "Vstúpte s dieťaťom.

 
Hotel Arcade

Hotel Arcade

Banská Bystrica

Hotel Arcade sídli v historickej budove z 16. storočia na malom námestí v centre Banskej Bystrice a ponúka bezplatný internet a parkovanie zadarmo. Hotel je vzdialený len 2 minúty chôdze od Námestia SNP s hodinovou vežou a mnohými ďalšími historickými budovami, reštauráciami a krčmami.

 
Hotel Aquatermal

Hotel Aquatermal

Dolná Strehová

Hotel AQUATERMAL sa nachádza na juhu stredného Slovenska v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska v Dolnej Strehovej medzi Lučencom a Veľkým Krtíšom. Svojou ponukou sa orientuje predovšetkým na relax a oddych. Miesto pre oddych tu nájdu aj rodiny s deťmi.

 
Hotel Mýto

Hotel Mýto

Mýto pod Ďumbierom

Ak plánujete organizovanie školení, seminárov, konferencií a kongresov k dispozícii sú Vám 2 kongresové sály a 1 salónik. Pre väčšie skupiny odporúčame školenie v multifunkčnej hale až pre 100 osôb. Malá kongresová sála - sedenie zo stolami do 25 osob, kinosedenie do 40 osob.

 
Horský Hotel Srdiečko

Horský Hotel Srdiečko

Brezno

Horský hotel Srdiečko leží na južnej strane Chopku v nadmorskej výške 1 240 m.n.m. S otvoreným srdcom víta horský hotel svojich hostí už od roku 1958. Hotel Srdiečko je autom prístupný od obce Bystrá, kam sa dostanete od mesta Podbrezová ako aj od turistického centra Horehronia – z mesta Brezno.

 
Hotel Dixon

Hotel Dixon

Banská Bystrica

Nové, kompletne vybavené kongresové centrum hotela zahrňa nové spoločensko kongresové priestory, ktoré pri kino sedení majú kapacitu až 500 miest. Dve veľké kongresové sály, 5 menších školiacich miestnosti spolu s dvomi salónikmi poskytnú maximálny komfort a zázemie na priebeh firemných akcií.

 
Hotel Brusno

Hotel Brusno

Brusno

Hotel Brusno je ideálnym miestom pre usporiadanie školení, prezentácií, obchodných rokovaní, na ktoré Vám poskytneme potrebnú techniku a samostatnú konferenčnú miestnosť s možnosťou pripojenia na internet. Ceny za poskytnuté služby dohodou.

 
Hotel Grand Matej

Hotel Grand Matej

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica sa vďaka svojmu unikátnemu čaru a možnostiam stáva hitom firemných akcií i v zahraničí. Využite aj Vy široké možnosti, ktoré Vám toto charizmatické mesto a hotel Grand Matej ponúkajú pre usporiadanie akcií pre Vašich pracovných kolegov, klientov alebo obchodných partnerov.

 
HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

Vígľaš

Grand Vígľaš je hotel sídliaci v kompletne zrekonštruovanom hrade zo 13. storočia, 15 minút jazdy od Zvolene. Obklopuje ho zeleň a ponúka krytý bazén a wellness centrum s voľným vstupom, Wi-Fi zadarmo a vlastné bezplatné parkovisko.

 
Hotel Altenberg

Hotel Altenberg

Staré Hory

Hotel Altenberg leží v pútnickej obci Staré Hory, 11 km od Banskej Bystrice, v blízkosti stredísk Donovaly a Turecká. Hostia sa môžu ubytovať v 21 dvojlôžkových izbách.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.