Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Penzion Villa Slovenská

Penzion Villa Slovenská

hvězdahvězdahvězda

Penzion Villa Slovenská je místo, jehož pověst je proslulá hřejivou a přátelskou atmosférou, kterou doplňuje široká nabídka služeb pro pracovní i rekreační využití. Naše útulná restaurace a klimatizovaný salonek jsou ideálním místem pro obchodní setkání, porady, školení a jiné významné firemní události. Nabízíme nejen pronájem atraktivních prostor, ale hlavně kompletní servis zahrnující plátno, flipchart, zpětný projektor, data projektor, Tv / video / dvd set, internetové připojení a širokou nabídku cateringových služeb po celou dobu firemní akce. ... ke konferenčním účelům je rovněž možno využít prostorný podkrovní apartmá s terasou.

Sdílet

Penzion Villa Slovenská
Slovenská 3659
76001 Zlín
Kontakt:
Tel:   +420 577 006 666
E-mail:   penzion@villaslovenska.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Penzion Villa Slovenská
Penzion Villa Slovenská
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.