Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Penzion Villa Slovenská

Penzion Villa Slovenská

hvězdahvězdahvězda

Penzion Villa Slovenská je místo, jehož pověst je proslulá hřejivou a přátelskou atmosférou, kterou doplňuje široká nabídka služeb pro pracovní i rekreační využití. Naše útulná restaurace a klimatizovaný salonek jsou ideálním místem pro obchodní setkání, porady, školení a jiné významné firemní události. Nabízíme nejen pronájem atraktivních prostor, ale hlavně kompletní servis zahrnující plátno, flipchart, zpětný projektor, data projektor, Tv / video / dvd set, internetové připojení a širokou nabídku cateringových služeb po celou dobu firemní akce. ... ke konferenčním účelům je rovněž možno využít prostorný podkrovní apartmá s terasou.

Sdílet

Penzion Villa Slovenská
Slovenská 3659
76001 Zlín
Kontakt:
Tel:   +420 577 006 666
E-mail:   penzion@villaslovenska.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Penzion Villa Slovenská
Penzion Villa Slovenská
 

tagy

Typ zařízení

  • Penzion
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.