Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský
 

Počet subjektů v kraji: 56

Hotel Zámek Štiřín

Hotel Zámek Štiřín

Štiřín

Hotel Zámek Štiřín leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku.

 
Pavilon Říčany

Pavilon Říčany

Říčany

Hotel Pavilon se nachází v Říčanech, asi 25 km jihovýchodně od centra Prahy a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, vybavené televizí se satelitním příjmem a bezplatným připojením na internet.

 
Seminární hotel Akademie Naháč

Seminární hotel Akademie Naháč

Chocerady

Jestli hledáte místo pro semináře, školení, konference nebo setkání s obchodními partnery je hotel Akademie Naháč tím správným místem pro úspěch takového setkání.

 
Hotel Benica

Hotel Benica

Benešov

Zámek byl poslední rezidencí arcivévody Františka Ferdinanda Rakouského, jenž byl obětí atentátu, který byl počátkem první světové války. Zámek je jedním z nejznámějších, nejoblíbenějších a zároveň nejkrásnějších historických památek v oblasti.

 
Penzion Monínec

Penzion Monínec

Sedlec - Prčice

Svěřte nám své starosti se zabezpečením kongresu, firemního setkání nebo teambuildingové akce! Bohaté prostorové, technické, organizační i programové zázemí moníneckého areálu uspokojí i velmi náročné požadavky.

 
Hotel Paganini - Br. nad Labem

Hotel Paganini - Br. nad Labem

Brandýs Nad Labem

Rádi Vám pomůžeme vytvořit ideální prostředí pro firemní školení, prezentace, obchodní jednání aj. Zajistíme pro Vás občerstvení různými formami coffee breaku. V případě ubytovaných osob na našem hotelu poskytujeme výrazné slevy.

 
Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra

Ratboř u Kolína

Hotel - Restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že se v něm můžete pohodlně ubytovat.

 
Legner Hotel Zvánovice

Legner Hotel Zvánovice

Ondřejov

Legner Hotel Zvánovice je úžasný resort uprostřed Ladova Kraje a Voděradských Bučin. Legner Hotel Zvánovice se již několik let specializuje na realizaci konferenčních, školících, incentivních a teambuildingových programů pro firmy.

 
Hotel Mědínek Old Town

Hotel Mědínek Old Town

Kutná Hora

Hotel Mědínek se nachází přímo v srdci historického Starého Města v Kutné Hoře, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Nabízí bezplatné bezdrátové připojení na internet a bezplatné parkování v místě.

 
Hotel Galatea

Hotel Galatea

Kosmonosy - Mladá Boleslav

Hotel Galatea Mladá Boleslav obklopený zelení, tvoří sluncem zalévanou oázu klidu na jižním svahu Kosmonos s výhledem na Mladou Boleslav. Hotel oslovuje své návštěvníky širokou škálou vzájemně se doplňujících služeb.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
1 z 6 Další »

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.