Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský
 

Počet subjektů v kraji: 56

Penzion Monínec

Penzion Monínec

Sedlec - Prčice

Svěřte nám své starosti se zabezpečením kongresu, firemního setkání nebo teambuildingové akce! Bohaté prostorové, technické, organizační i programové zázemí moníneckého areálu uspokojí i velmi náročné požadavky.

 
HOTEL NA FARMĚ

HOTEL NA FARMĚ

Žehuň

Hotel nabízí ubytování ve 20 pokojích s celkovou kapacitou 45 osob a 2 lůžka pro děti, přistýlkami lze kapacitu navýšit až na 60 osob. Celý hotel je nekuřácký. Hotel poskytuje svým hostům parkování zdarma. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma.

 
HOTEL GRAND

HOTEL GRAND

Řevnice

Vítáme Vás na internetové prezentaci hotelu GRAND v Řevnicích, který díky své jedinečné poloze nabízí pohodlné ubytování 20 minut od hlavního města Prahy a zároveň se nacházejí v malebné chráněné krajinné oblasti Český kras.

 
Sporthotel

Sporthotel

Kácov

Chcete prožít aktivní dovolenou s plným komfortem v příjemném a čistém prostředí v Posázaví? Plánujete firemní teambuilding akci, školení nebo reklamní prezentaci? Navštivte náš Sporthotel – útulný a komfortní hotel s mnoha možnostmi sportovního vyžití a zároveň ideální místo pro školení.

 
Hotel Štamberk

Hotel Štamberk

Načeradec

Konferenční hotel Štamberk se nachází na naprosto unikátní uprostřed CHKO Podblanicko.Zaměřujeme se především na firemní akce, konference, školení,semináře a teambuilding aktivity na klíč.Nabízíme ucelené výhodné tématické balíčky pro individuální turistiku i firemní eventy.

 
Hotel Ostrov

Hotel Ostrov

Nymburk

HOTEL OSTROV je umístěn v krásné a klidné části městského lesoparku v Nymburce. Pro pořádání kongresů, seminářů, firemních akcí, rodinných oslav a společenských akcí jsou k dispozici čtyři salonky s moderním technickým vybavením.

 
Pavilon Říčany

Pavilon Říčany

Říčany

Hotel Pavilon se nachází v Říčanech, asi 25 km jihovýchodně od centra Prahy a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, vybavené televizí se satelitním příjmem a bezplatným připojením na internet.

 
Parkhotel Průhonice

Parkhotel Průhonice

Průhonice

Hotel nabízí příjemné ubytování a je situován v klidném prostředí u Prahy. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Průhonického zámku s krásným parkem chráněným UNESCO, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb, je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty.

 
Mlýn Pataki

Mlýn Pataki

Mukařov

Mlýn Pataki nabízí příjemné prostředí pro konání firemních akcí. Firemní akce lze pořádat formou prezentačních nebo školicích akcí. Mlýn Pataki je také místo, kde lze strávit v rámci firemní akce velice příjemný romantický večer s hořícími svíčkami nebo zajímavé odpoledne při sportovní zábavě.

 
Hotel Hejtmanský dvůr

Hotel Hejtmanský dvůr

Slaný

Čtyřhvězdičkový atriový Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v královském městě Slaný ve středních Čechách, 19 km od pražského letiště Ruzyň po silnici dálničního typu směrem na Chomutov. Je umístěn ve středu města a nabízí úchvatný pohled na historické náměstí.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
1 z 6 Další »

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.