Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský
 

Počet subjektů v kraji: 36

OREA Wellness Hotel Horizont

OREA Wellness Hotel Horizont

Železná Ruda

Hotel se nachází na jižní straně hory Pancíř v nadmořské výšce 1 100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava, je ideálním místem pro zimní i letní turistiku. Je vhodný rovněž pro pořádání kongresů, seminářů apod.

 
Hotel U Branky

Hotel U Branky

Stříbro

Pokud máte v úmyslu navštívit město Stříbro a hledáte příjemné ubytování je pro Vás hotel U Branky tou nejlepší volbou. Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách nebo jako místo pro firemní prezentace.

 
Hotel SPORT Zruč

Hotel SPORT Zruč

Zruč-Senec

Hotel SPORT Zruč se nachází na okraji obce Zruč-Senec ve velice klidné zalesněné oblasti a přitom je vzdálen pouze 7 km od metropole západočeského regionu města Plzně.

 
ParkHotel TOSCH

ParkHotel TOSCH

Kašperské Hory

Lázeňský Parkhotel nabízí svým hostům také konferenční prostory. Za příznivého počasí je možno využít k různým prezentacím hotelový park, kde zajistíme veškeré Vaše požadavky na případné občerstvení. Uspořádáme pro Vás garden party, grilování, rauty.

 
Hotel U Zeleného stromu Nepomuk

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk

Nepomuk

K dispozici vám nabízíme společenský sál pro 160 lidí, konferenční sál pro 100 lidí se zátiším s přírodním jezírkem a multifunkčním hřištěm. V prostoru restaurace je pak možnost využít Haškův salonek s kapacitou 40 osob a secesní kavárnu pro 50 osob.

 
Hotel Primavera

Hotel Primavera

Plzeň

Srdečně vítejte v PRIMAVERA Hotel & Congress centre, moderním, nově vybudovaném 4 hvězdičkovém hotelu v Plzni! Výhodou hotelu je velmi dobrá dostupnost od dálnice D5 spojující Prahu s Nürnbergem (SRN). Hotel se nachází v klidném prostředí městské části Bručná, ne však daleko od centra města.

 
 Hotel Berounka

Hotel Berounka

Kralovice

Hotel Berounka v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany.

 
Hotel Alfrédov

Hotel Alfrédov

Kostelec

Atraktivní prostředí spolu s jedinečným zážitkem při golfové hře je osvědčenou příležitostí pro oslovení obchodních partnerů a navázání neformálních kontaktů. Využijte exluzivitu a originalitu propagace na golfu, která u nás teprve začíná a ve světě se těší velké oblibě.

 
Family hotel Rilancio

Family hotel Rilancio

Kašperské Hory

Ve Family hotelu Rilancio je možné pohodlně uspořádat konference, školení, teambulding, předváděcí akce, přednášky a další aktivity. Nabízíme ideální podmínky pro práci, aktivity i odpočinek.

 
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro

Jedna z nejkrásnějších budov na náměstí historického Stříbra a ideální poloha pro výlety do blízkého okolí, například do Mariánských Lázní, Karlových Varů nebo Plzně. Hotel nabízí služby čtyřhvězdičkové úrovně, hotelový bar, lobby a prostory pro firemní akce.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.