Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

hvězdahvězdahvězda

Potřebujete uspořádat konferenci, školení, firemní prezentaci či společenské setkání? Máme pro vás prostory ideální pro firemní večírky, školení, prezentace, jazykové kurzy, obchodní jednání, workshopy, semináře i rauty včetně cateringu. Náš hotel disponuje adekvátními prostory i vhodnou technikou. K těmto účelům Vám nabízíme restauraci, společenský sál, konferenční sál, učebnu a Bowling bar Club 21.

Sdílet

Hotel Praděd Thamm
Krnovská 197
793 76 Zlaté Hory
Kontakt:
Tel:   +420 584 453 724
E-mail:   info@hotelpraded.eu
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Praděd Thamm
Hotel Praděd Thamm
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Pension U Hradu

Pension U Hradu

Šternberk

Hotel Helios

Hotel Helios

Lipová - lázně

Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

 

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.