Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel M

hvězdahvězdahvězda

Hledáte reprezentativní prostory pro Vaše školení, prezentace, obchodní jednání nebo firemní akce? K dispozici pro Vás máme celkem 2 konferenční variabilní salonky o kapacitě do 60 osob nebo lze oba salonky spojit a získat tak prostor pro cca 120 osob (dle uspořádání stolů). Nabízíme Vám prostory k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání a svatebních hostin. Konferenční sály jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou. Ve školících prostorách nabízíme možnost drobného občerstvení formou coffee breaku stejně jako občerstvení v podobě velkolepého rautu dle přání zákazníka. Jsme schopni zajistit kompletní gastro servis dle požadavků zákazníka.

Sdílet

Hotel M
Čechova 112/11
785 01 Šternberk
Kontakt:
Tel:   +420 585 011 742
E-mail:   hotelm@volny.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel M
Hotel M
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Pension U Hradu

Pension U Hradu

Šternberk

Hotel Lafayette

Hotel Lafayette

Olomouc-Nové Sady

Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk

Český Šternberk

Hotel TOČ

Hotel TOČ

Lipová - lázně

 

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.