Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Centrum

Hotel Centrum

hvězdahvězdahvězda

Pro soukromé akce nabízíme salónek kam se vejde až 35 lidí. Chcete-li pořádat akci pro více lidí pak je pro Vás připravem konferencřní sál o kapacitě 100 míst. Svojí polohou je Hotel Centrum vhodný ke svatbám – kostel je 80m a Městský Úřad 250m, nebo pro smuteční hostiny – hřbitov je vzdálen 300m. Pořádáte-li firemní večírky, školení, kongresy, náš hotel je správná volba. Najdete u nás výborné zázemí a vynikající služby.Pokud plánujete svatbu, narozeninovou oslavu či jinou společenskou událost, přijďte zjistit, jaké možnosti Vám náš hotel nabízí. Prosvětlený konferenční sál s kapacitou 100 míst, disponuje vlastním barem, tanečním parketem, je nadále vybavený audiovizuální technikou zahrnující FullHD projektorem a plátnem o úhlopříčce 3m, stereo reproduktory, mixážním pultem a mikrofonem. Je vynikající pro školení, kongresy, ale i firemní (vánoční) večírky či svatby, rodinné oslavy.

Sdílet

Hotel Centrum
Komenského 384
753 01 Hranice
Kontakt:
Tel:   +420 773 692 626
E-mail:   hotelcentrum@centrum.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Centrum
Hotel Centrum
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Velké Losiny

Hotel Helios

Hotel Helios

Lipová - lázně

Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Zlaté Hory

Hotel M

Hotel M

Šternberk

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.