Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký > Hotel Centrum

Hotel Centrum

hvězdahvězdahvězda

Pro soukromé akce nabízíme salónek kam se vejde až 35 lidí. Chcete-li pořádat akci pro více lidí pak je pro Vás připravem konferencřní sál o kapacitě 100 míst. Svojí polohou je Hotel Centrum vhodný ke svatbám – kostel je 80m a Městský Úřad 250m, nebo pro smuteční hostiny – hřbitov je vzdálen 300m. Pořádáte-li firemní večírky, školení, kongresy, náš hotel je správná volba. Najdete u nás výborné zázemí a vynikající služby.Pokud plánujete svatbu, narozeninovou oslavu či jinou společenskou událost, přijďte zjistit, jaké možnosti Vám náš hotel nabízí. Prosvětlený konferenční sál s kapacitou 100 míst, disponuje vlastním barem, tanečním parketem, je nadále vybavený audiovizuální technikou zahrnující FullHD projektorem a plátnem o úhlopříčce 3m, stereo reproduktory, mixážním pultem a mikrofonem. Je vynikající pro školení, kongresy, ale i firemní (vánoční) večírky či svatby, rodinné oslavy.

Sdílet

Hotel Centrum
Komenského 384
753 01 Hranice
Kontakt:
Tel:   +420 773 692 626
E-mail:   hotelcentrum@centrum.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Centrum
Hotel Centrum
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Velké Losiny

Hotel Elegance

Hotel Elegance

Šumperk

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Loučná nad Desnou

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.