Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký
 

Počet subjektů v kraji: 25

Hotel M

Hotel M

Šternberk

Hotel M se nachází v malé uličce vedle hlavního náměstí, přímo v historickém centru Šternberku. Restaurace má vlastní terasu a nabízí klasickou českou kuchyni. K dispozici je také Wi-Fi zdarma a možnost bezplatného parkování.

 
Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Zlaté Hory

Thamm Hotel Praděd se nachází ve městě Zlaté Hory, nedaleko hned několika snadno dostupných turistických cílů, a nabízí skvělé řešení pro dovolenou v České republice.

 
Hotel Jana

Hotel Jana

Přerov

Hotel se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města. Variabilní kongresová hala s max. kapacitou 627 osob. Hala disponuje pódiem, konferenční technikou a demontovatelným tanečním parketem.

 
Wellness hotel Diana

Wellness hotel Diana

Velké Losiny

Wellness hotel Diana - Vaše ideální wellness dovolená v Jeseníkách. Wellness hotel se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na Jeseníky. Ve wellness hotelu nabízíme kvalitní ubytování, vyhlášenou restauraci s vynikající kuchyní a wellness centrum.

 
Hotel Helios

Hotel Helios

Lipová - lázně

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo.

 
Hotel Prachárna

Hotel Prachárna

Olomouc

Hledáte-li v Olomouci místo, kde byste si mohli v klidu, pohodě a s veškerým komfortem užít hotelového pobytu, zveme Vás k nám „na Prachárnu".Školící a prezentační prostory jsou umístěny v základním podlaží hotelu, které jsou vzájemně propojeny a lze je kombinovat pro větší počet osob.

 
Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

Kongresový sál hotelu ZLATÝ CHLUM v Jeseníku České Vsi je vybaven sezením pro 250 návštěvníků variabilně v řadách či u jednotlivých stolů a má vlastní klimatizaci. Samozřejmostí je, že kongresový sál hotelu ZLATÝ CHLUM disponuje samostatným barem a vším potřebným....

 
Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Staré Město

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sněženka v Hynčicích pod Sušinou nabízí celoroční ubytování i stravování za optimální poměr ceny a kvality, s cílem dělat lidi šťastnější. Jeho výhodou je kvalitní zázemí, včetně vyhřívaného krytého bazénu, wellness služeb, možnosti zábavy i za nepříznivého počasí.

 
Hotel TOČ

Hotel TOČ

Lipová - lázně

V klidné části lázeňské obce Lipová lázně pro Vás máme připraveno ubytování v nově postaveném 3hvězdičkovém hotelu s výborným servisem. K dalšímu zázemí hotelu patří i sdílený lounge a prodejna suvenýrů. V okolí ubytování se můžete věnovat řadě nejrůznějších aktivit včetně lyžování a cyklistiky.

 
Hotel Centrum

Hotel Centrum

Hranice

Hotel Centrum je útulný hotel s domácí, přátelskou atmosférou přímo v centru města Hranice. Jako jediní v okolí splňujeme oficiální klasifikaci 3 hvězdičky dle evropského standardu. Zaparkovat můžete na monitorovaném parkovišti a potěšit své chuťové pohárky v nově zrekonstruované restauraci.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.