Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký
 

Počet subjektů v kraji: 25

Hotel Jana

Hotel Jana

Přerov

Hotel se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města. Variabilní kongresová hala s max. kapacitou 627 osob. Hala disponuje pódiem, konferenční technikou a demontovatelným tanečním parketem.

 
Hotel GÓL

Hotel GÓL

Olomouc

Naše ubytování Olomouc nabízí svým klientům služby na profesionální úrovni s velmi výhodnou polohou v blízkosti centra města, v klidném prostředí, poblíž sportovního areálu SK Sigma. Náš hotel v centru Olomouce nabízí kvalitní ubytování o kapacitě 87 lůžek.

 
Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Staré Město

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sněženka v Hynčicích pod Sušinou nabízí celoroční ubytování i stravování za optimální poměr ceny a kvality, s cílem dělat lidi šťastnější. Jeho výhodou je kvalitní zázemí, včetně vyhřívaného krytého bazénu, wellness služeb, možnosti zábavy i za nepříznivého počasí.

 
Pension U Hradu

Pension U Hradu

Šternberk

Pension se nachází v krásném a klidném místě v sousectví šternberského hradu a hradního parku s výhledem na město Šternberk, přímo vedle zámecké zahrady a rovinu Haná. Zákazníci mohou v našich prostorách hotelu pořádat svatby, školení, semináře a další společenské akce.

 
Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

Bělá pod Pradědem

Hotel Stará Pošta s ubytovací kapacitou 163 lůžek je ojedinělý nejen svojí polohou, ale především dobovou architekturou prvorepublikového sudetského pohraničí, vsazenou do překrásné zahrady s výhledem na kouzelné scenérie okolních hor, která osloví i nejnáročnější klienty.

 
Hotel  ZLATÝ CHLUM

Hotel ZLATÝ CHLUM

Česká Ves - Jeseník

Kongresový sál hotelu ZLATÝ CHLUM v Jeseníku České Vsi je vybaven sezením pro 250 návštěvníků variabilně v řadách či u jednotlivých stolů a má vlastní klimatizaci. Samozřejmostí je, že kongresový sál hotelu ZLATÝ CHLUM disponuje samostatným barem a vším potřebným....

 
Hotel Hluboký dvůr

Hotel Hluboký dvůr

Hlubočky

Wellness hotel Hluboký dvůr se nachází v Hrubé Vodě v Olomouckém kraji, 16 km od Olomouce. Nabízí wellness centrum s vířivkou a saunou, dětské hřiště, restauraci, ve všech prostorách zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště.

 
Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Loučná nad Desnou

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600m v CHKO Jeseníky. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideálním místem pro zimní sporty, turistiku, cykloturistiku

 
Hotel Trinity

Hotel Trinity

Olomouc

Hotel nabízí ubytování přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13. století. Originální designový nábytek v retro-stylu doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující symbiózu historie se současností.

 
Hotel Hanácký dvůr

Hotel Hanácký dvůr

Olomouc

Tento hotel sídlí v bývalém statku z roku 1854, který si dodnes uchoval svůj vesnický vzhled. Nabízí nekuřáckou restauraci se zahradní terasou, bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.