Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký
 

Počet subjektů v kraji: 46

 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání. Nabízí tyto konferenční prostory, kongresové centrum s kapacitou 80 osob, rozloha 170 m2, vlastní bar, nekuřácký prostor.

 
Hotel Safari

Hotel Safari

Dvůr Králové

Už jste někdy spali na doslech africké divočině? Zkuste to v našem Hotelu Safari, který najdete přímo v areálu ZOO Dvůr Králové. ZOO Dvůr Králové je díky prostorám Hotelu Safari ideálním místem pro uspořádání vaší konference, školení, oslavy či teambuildingové akce.

 
Grund Resort

Grund Resort

Mladé Buky

Nabízíme také zázemí pro firemní akce. Součástí hotelu jsou konferenční místnosti s technickým vybavením, denním světlem a kapacitou cca 60 osob.Hotel je tak ideálním místem pro firemní akce, školení, semináře, meetingy, teambuildingy či oslavy. Pro soukromé porady a jednání je pak určen VIP Room.

 
Hotel Windsor

Hotel Windsor

Špindlerův Mlýn

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou atmosférou se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna. Součástí hotelu jsou prostory pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, konferencí či kongresů.

 
Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel nabízí kongresové prostory a prostory pro firemní akce s technickou základnou vhodnou k uspořádání různě velkých národních i mezinárodních firemních a incentivních akcí. Všechny jednací prostory pro firemní akce jsou vybaveny základní projekční technikou a jejich uspořádání je variabilní.

 
Hotel Říčky

Hotel Říčky

Říčky v Orlických horách

Zveme Vás do moderního hotelu Říčky s komfortním a útulným ubytováním, který leží v srdci Orlických hor v obci Říčky. Hotel Vám nabízí apartmánové ubytování s mnoha výhodami a hotelovými službami, které jsou zahrnuty v ceně pobytu. Ubytování si můžete zpříjemnit návštěvou wellness centra.

 
Hotel Tatra

Hotel Tatra

Nový Bydžov

Hotel Tatra se nachází v malém městečku Nový Bydžov v Královéhradeckém kraji a nabízí bowling a relaxační centrum se solnou jeskyní, soláriem a saunou (vše za příplatek). K dispozici je také půjčovna kol.

 
Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont každoročně poskytuje zázemí mnoha firemním akcím a školením. Účastníci se mohou školit v několika konferenčních saloncích s kapacitou do 50 osob, či mohou využít hlavního jednacího sálu, jehož kapacita umožňuje jednání až 250 účastníků v divadelním uspořádání.

 
Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky

Hradec KRÁLOVÉ

Hotel U Královny Elišky disponuje nabídkou kongresových prostor s variabilním rozdělením a celkovou kapacitou 80 osob. Naše prostory poskytují skvělé zázemí pro pořádání skupinových akcí, pracovních setkání, prezentací, seminářů, výjezdních zasedání, apod....

 
Clarion Hotel

Clarion Hotel

Špindlerův Mlýn

Spojili jsme skvělý servis čtyřhvězdičkového hotelu, vysokou úroveň gastronomie, nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hosty, konferenční služby, a k tomu jsme přidali jedinenčné prostředí Špindlerova Mlýna, nejvyhlášenějšího horského střediska v Čechách.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
1 z 5 Další »

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama pro Vás uspořádá konference, kongresy, školení, semináře, firemní setkání, abiturientské srazy či jiné společenské akce podle Vašich přání.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.