Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký
 

Počet subjektů v kraji: 46

 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je umístěn na pozemku o rozloze přes 10.000 m2 v Rychnově nad Kněžnou na pomezí vilové čtvrti a odpočinkové zóny Včelné s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

 
Hotel Špindlerova Bouda

Hotel Špindlerova Bouda

Špindlerův Mlýn

3hvězdičkový Hotel Špindlerova Bouda byl nově otevřen po kompletní rekonstrukci 16.12.2005. Hotel Špindlerova Bouda se skládá z hlavní budovy, depandance (vedlejší budovy) a Sportcentra. Naleznete zde tenisové kurty, hřiště pro volejbal, nohejbal či basketbal.

 
Omnia hotel

Omnia hotel

Janské Lázně

Pro větší počty účastníků používáme ke konferenčním účelům multufunkční halu, kterou přizpůsobíme na míru akce pořádanou vaší společností. Zajistíme gastronomické služeby vč. coffee breaků, rautů, recepcí aj. O veškerý catering se stará hotelová restaurace.

 
Kontakt Horský hotel Žižkova bouda

Kontakt Horský hotel Žižkova bouda

Pec pod Sněžkou

Horský hotel Žižkova bouda se nachází na svahu nad Pecí pod Sněžkou, přímo u sjezdovky Krkonošského národního parku, a nabízí restauraci připravující typické pokrmy české kuchyně, každodenní snídaně formou bufetu i ve společných prostorách dostupné Wi-Fi.

 
Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel nabízí kongresové prostory a prostory pro firemní akce s technickou základnou vhodnou k uspořádání různě velkých národních i mezinárodních firemních a incentivních akcí. Všechny jednací prostory pro firemní akce jsou vybaveny základní projekční technikou a jejich uspořádání je variabilní.

 
Hotel Davídek

Hotel Davídek

Trutnov

Hotel Davídek disponuje nabídkou moderních konferenčních prostor s variabilním rozdělením a celkovou kapacitou 100 osob, které poskytují skvělé zázemí pro pořádání skupinových akcí, pracovních i nepracovních setkání, prezentací, seminářů, výjezdních zasedání, teambuildingů, atd.

 
SPA Resort Tree of life

SPA Resort Tree of life

Lázně Bělohrad

Lázeňský resort nabízí spektrum lázeňských procedur, Exotic Spa, Beauty Spa, luxusní restaurace, salonek i kolonádní promenádu komunikující s originální zahradou. Za branou resortu najdete další překvapení - tenisové kurty, profesionální minigolf i lyžařské terény v hodinu vzdálených Krkonoších.

 
Hotel Arnika

Hotel Arnika

Rudník

Tříhvězdičkový hotel Arnika usiluje o vysoký komfort svých hostů a nabízí vysokou úroveň při zajišťování firemních akcí. Salonek Praha je ideálním místem pro pořádání malých konferencí pro TOP management firem v komorním prostředí našeho hotelu.

 
Bonato Hotel Náchod

Bonato Hotel Náchod

Náchod

BONATO HOTEL Náchod se nachází v lázeňské zóně na okraji Náchoda. Poloha hotelu, ubytování a společenské prostory, stejně jako dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech, je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci..

 
Hotel Alessandria

Hotel Alessandria

Hradec Králové

Nejlepší hradecký kongresový hotel Alessandria nabízí vše pod jednou střechou - ubytovací kapacitu až pro 230 osob ve zrekonstruovaných pokojích, stejně jako zázemí pro pořádání kongresů a konferencí až pro 530 osob.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
1 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.