Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihomoravský
 

Počet subjektů v kraji: 47

Avanti Hotel

Avanti Hotel

Brno

Avanti Hotel naleznete v klidném prostředí blízko centra města u parku Lužánky a je zaměřen na kongresovou turistiku. V nabídce Hotelu Avanti naleznete kromě ubytování v nových pokojích a apartmánech také pronájem konferenčních prostor, stravování nebo kulturní a sportovní vyžití.

 
Hotel Althanský palác

Hotel Althanský palác

Znojmo

Althanský palác pro Vás představuje spolehlivého partnera pro Vaše firemní akce, ať už se jedná o školení, seminář, konferenci, večírek nebo firemní prezentaci. Hotel disponuje několika konferenčními prostory, od prostorného reprezentačního sálu určeného pro rozsáhle akce, až po menší salonky.

 
Parkhotel

Parkhotel

Brno

Hotel Park hotel Brno, stylový zámecký hotel z konce 19. století, je umístěn v těsné blízkosti BVV (brněnského výstaviště) a přitom v zeleni a tichu údolí řeky Svratky.

 
Golf Hotel Austerlitz

Golf Hotel Austerlitz

Slavkov u Brna

Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna, v sousedství Slavkovského zámku, v oblasti Slavkovského bojiště, které je krajinnou památkovou zónou. Je situován přímo v golf areálu, které tvoří 18-ti jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links.

 
My Hotel

My Hotel

Lednice

My Hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednickovaltického areálu. Přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavý lužní les.Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci. Součástí hotelu je i 4hvězdičková vyhlášená restaurace.

 
Hotel Kurdějov

Hotel Kurdějov

Kurdějov

Nabízíme komplexní služby s úplnou péčí pro firemní a kongresové akce nejrůznějšího typu, ale také pro individuální návštěvníky podpálavského regionu jižní Moravy. Hotel Kurdějov spojuje prvky vesnické architektury s moderním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové turistiky.

 
Hotel Global Brno

Hotel Global Brno

Brno - Kohoutovice

Hotel Global nabízí komorní prostředí pro firemní akce menšího rozsahu. Hledáte-li zázemí pro větší firemní akce uspořádejte je v HOTELU KOUPALIŠTĚ LETOVICE.(oba hotely patří do stejné skupiny vlastníků)

 
OREA RESORT SANTON

OREA RESORT SANTON

Brno

Nechte se okouzlit nádhernou přírodou a dopřejte si odpočinkový pobyt na břehu Brněnské přehrady v Orea Resortu Santon. Hotel je výborně dostupný z hlavních dopravních tahů a zaparkovat můžete zdarma v areálu hotelu. Centrum města je vzdáleno 10 km a pohodlně se do něj dostanete tramvají.

 
Hotel Bobycentrum

Hotel Bobycentrum

Brno

Čtyřhvězdičkový Hotel Brno BOBYCENTRUM Vám poskytne komfortní ubytování v Brně. Kromě kvalitního ubytování je Vám k dispozici hotelová restaurace, kde se postarají o nezapomenutelný gastronomický zážitek. Kombinace komfortního ubytování a hotelové restaurace dodá Vašemu pobytu v Brně zážitek.

 
Hotel Motorsport

Hotel Motorsport

Ostrovačice

Jsme moderní hotel a školící centrum v těsné blízkosti Brna. Jen 2 km od hotelu se nachází brněnský automotodrom. Hotel nabízí ubytování nejen pro milovníky motorsportu, ale i pro obchodníky a také návštěvníky a vystavovatele, kteří jedou na veletrhy do Brna.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
1 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.