Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský
 

Počet subjektů v kraji: 45

Hotel Dvořák

Hotel Dvořák

České Budějovice

Hotel nabízí 33 prostorných pokojů s kapacitou až 65 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC a vysoušečem vlasů, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem. V celém hotelu je bezplatné WIFI připojení k internetu, na recepci potom internetový koutek.

 
Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn

Sedlčany

Tento objekt od pohledu lákavý a příjemný, je citlivě zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov a na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu.

 
Hotel Savoy

Hotel Savoy

České Budějovice

Vítejte v Hotelu SAVOY – nově otevřeném luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází v samém centru Českých Budějovic, pouhých pár kroků od historického jádra města a v těsné blízkosti kulturních, sportovních i nákupních center.

 
Hotel Nautilus

Hotel Nautilus

Tábor

Hotel Nautilus je situován na hlavním náměstí v centru Tábora, starobylého místa se slavnou kulturní minulostí a množstvím architektonických památek. Hotel Nautilus nabízí vhodné prostory pro úspěšná jednání, malé konference, semináře a pracovní setkání.

 
Hotel Slunečná Louka

Hotel Slunečná Louka

Lipno nad Vltavou

V roce 2004 otevřený rodinný hotel je jedním z nejlépe umístěných hotelů v celé oblasti jezera Lipno. Areál hotelu se rozprostírá na celkové ploše 11.000 m2. Jsou 2 tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, petanque a velká travnatá louka pro chvíle lenošení.

 
Interhotel America

Interhotel America

Písek

Nabízíme vám krásné, pohodlné ubytování v našem útulném Interhotelu America. Hotel je umístěn v krásném prostředí města Písku, vzdálen jen 15 minut pěší chůze do jeho historického centra. Výhled z oken hotelu nabízí přírodu, lesy a město Písek.

 
Wellness Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk

Frymburk

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Najdete zde moderně vybavené kongresové centrum, aquapark, fitness centrum, squash, bowling, tenis a další.

 
Hotel a restaurace Panská

Hotel a restaurace Panská

Bechyně

Zámecký Resort Bechyně nabízí rozmanitý výběr salonků a reprezentativních prostor pro konání nejrůznějších společenských a firemních akcí v rozsahu 10 až 1000 osob. V případě zájmu lze zámek i park zcela uzavřít pro veřejnost a exklusivně pronajmout klientovi.

 
Hotel U Tří lvů

Hotel U Tří lvů

České Budějovice

Tříhvězdičkový Hotel U Tří lvů se nachází v těsné blízkosti historického středu města Českých Budějovic, největšího města Jižních Čech. Umístění hotelu nabízí široké možnosti společenského, sportovního a kulturního vyžití s docházkovou vzdáleností za množstvím historických památek Českých Budějovic.

 
Hotel Budweis

Hotel Budweis

České Budějovice

Vážení hosté, dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o nově vybudovaném čtyřhvězdičkovém hotelu „BUDWEIS", jehož provoz byl zahájen v říjnu 2009. Hotel se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
1 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.