Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha
 

Počet subjektů v kraji: 43

Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Praha 1 - Malá Strana

Hotel Hoffmeister, hotel inspirovaný romantikou Staré Prahy vyniká jedinečnou polohou. Je umístěn na úpatí Starých zámeckých schodů, pár minut chůze je Staré město, Karlův most a Pražský hrad.

 
Hotel White House

Hotel White House

Praha 5

Hotel je situován v klidné pražské čtvrti a je obklopen zelení. Je vzdálen 15 minut jízdy autem od historického centra, 15 minut trvá cesta městskou hromadnou dopravou. Zastávka metra Jinonická (300m), autobusu (100m).

 
Adalbert

Adalbert

Praha 6

Čím je pobyt v Adalbertu výjimečný? Pobyt v 1000 let starém, stále fungujícím klášteru, ranní procházka liduprázdnou rozlehlou klášterní zahradou, vydatná snídaně v ceně ubytování. Blízkost Pražského hradu a Petřína. Pochutnáte si na poctivé české kuchyni a pivu v Klášterním šenku

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 5 z 5

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.