Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha
 

Počet subjektů v kraji: 43

Hotel Alwyn

Hotel Alwyn

Praha 8

Pobyt v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu Alwyn je příjemným zážitkem a inspirací. Designové provedení interiérů, výborná kuchyně stylové restaurace Amboseli, relaxační masáže, konferenční prostory, milý a uctivý personál – vše pro Vaši spokojenost.

 
Grandior Hotel Prague

Grandior Hotel Prague

Praha 1

Užijte si jedinečnou kombinaci kvalitního designu a prvotřídních služeb hotelu Grandior! Hotel byl otevřen v březnu 2014 a naleznete jej přímo v srdci Prahy, jen pár minut chůze od nejvýznamnějších památek města.

 
RADISSON BLU ALCRON HOTEL, PRAGUE

RADISSON BLU ALCRON HOTEL, PRAGUE

Praha

Tento 5hvězdičkový nekuřácký hotel ve stylu art deco byl poprvé otevřen v roce 1932. Všechny jeho pokoje jsou vybavené kávovary Nespresso. Tento nekuřácký hotel poskytuje bezplatné Wi-Fi, placené programy a nepřetržitou pokojovou službu.

 
VOLCANO Spa Hotel

VOLCANO Spa Hotel

Praha 5

Nabídka firemních akcí ve Volcano Complex zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských, gastronomických a ubytovacích služeb. Konferenční sály o rozloze 66m2 s kapacitou 60 osob a o rozloze 33m2 s kapacitou 20 osob jsou unikátními prostory pro Vaše obchodní schůzky, semináře či konference.

 
Botel Albatros

Botel Albatros

Praha 1

Tříhvězdičkový Botel Albatros se nachází ve vynikající lokalitě a to přímo v historickém centru Prahy a nabízí návštěvníkům levné a příjemné ubytování. V jeho blízkosti poznáte krásu historických památek jako například Staroměstké náměstí se svou dominantou Pražským orlojem.

 
Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Praha Čestlice

Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí.

 
Hotel Élite

Hotel Élite

Praha 1

Příjemná atmosféra našeho hotelu je doplněna stylovým klubem Ultramarin. Nejlepší thajské a asijské speciality, ale také koktejlový bar s hudbou citlivě přizpůsobenou historickému podzemnímu sklepení jsou Vám k dispozici i v pozdně večerních hodinách.

 
Hotel Aria

Hotel Aria

Praha 1

Hotelové konferenční prostory a restaurace CODA jsou vhodné pro vaše obchodní jednání a zábavu pod jednou střechou. Zajistíme, aby všechny vaše schůzky, události a večírky byly nezapomenutelné. Naše konferenční místnosti nabízejí stejnou úroveň elegance a pohodlí jako naše pokoje.

 
Hotel General

Hotel General

Praha

Hotel General je připraven uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků.Konferenční místnost pro 12 lidí s kulatým stolem nabízí možnosti schůzek při různých příležitostech.Konferenční místnost je vybavena velkou LCD obrazovkou, telefonní přípojkou a přístupem na internet přes Wi-Fi.

 
Le Palais

Le Palais

Praha 2

Dáváme našim zákazníkům to nejcennější - jejich čas a prostor a naši prvotřídní kvalitu služeb! Jen 5 minut jízdy od Václavského náměstí najdete jeden z nejexkluzivnějších hotelů v Evropě - hotel Le Palais Prague.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 4 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.