Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > ADRIA Hotel Praha

ADRIA Hotel Praha

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Adria zajišťuje nejrůznější akce na klíč - konference, obchodní jednání, prezentace, tiskové konference, školení, semináře, videokonference, promoční oslavy, rauty, svatební hostiny, módní přehlídky, bankety, aukce a další eventy. Zkušený tým připraví akci do posledních detailů podle přání a k plné spokojenosti klienta. Spolehněte se na naše bohaté zkušenosti... Conference: Club in the Franciscan monastery Konferenční místnosti & čtyři salónky pro obchodní jednání a konference v centru Prahy Reprezentativní prostory Refektáře kláštera v sousední Františkánské zahradě. Kapacita konferenčních prostor je od 4-250 lidí, bezbariérový přístup, denní světlo, wi-fi a možnost klimatizace.

Sdílet

ADRIA Hotel Praha
Václavské náměstí 26
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 221 081 200
E-mail:   accom@adria.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

ADRIA Hotel Praha
ADRIA Hotel Praha
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Baroko

Hotel Baroko

Praha 10

Hotel Sax

Hotel Sax

Praha 1 Malá Strana

Hotel Aria

Hotel Aria

Praha 1

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Praha 1

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb řadí Park Holiday k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

Hotel Happy Star

Znojmo

Chystáte ve vaší firmě školení, větší poradu, seminář nebo jen chcete dopřát zaměstnancům společný odpočinek? Chystáte se pořádat konferenci? Pokud se rozhodnete pro hotel Happy Star, čeká vás příjemné moderní prostředí.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.