Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > ADRIA Hotel Praha

ADRIA Hotel Praha

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Adria zajišťuje nejrůznější akce na klíč - konference, obchodní jednání, prezentace, tiskové konference, školení, semináře, videokonference, promoční oslavy, rauty, svatební hostiny, módní přehlídky, bankety, aukce a další eventy. Zkušený tým připraví akci do posledních detailů podle přání a k plné spokojenosti klienta. Spolehněte se na naše bohaté zkušenosti... Conference: Club in the Franciscan monastery Konferenční místnosti & čtyři salónky pro obchodní jednání a konference v centru Prahy Reprezentativní prostory Refektáře kláštera v sousední Františkánské zahradě. Kapacita konferenčních prostor je od 4-250 lidí, bezbariérový přístup, denní světlo, wi-fi a možnost klimatizace.

Sdílet

ADRIA Hotel Praha
Václavské náměstí 26
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 221 081 200
E-mail:   accom@adria.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

ADRIA Hotel Praha
ADRIA Hotel Praha
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Orlík

Kozárovice

V nově zrekonstruovaném Hotelu Orlík naleznete ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemnía teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.